Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drum OKI 46484105, i verdhë

Kodi i produktit:
203981
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C532dn, OKI C542dn, OKI MC563dn, OKI MC573dn
Kodi i prodhuesit:
46484105
Lansuar:
14 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions është një markë botërore B2B, e cila ka për qëllim krijimin e produkteve profesionale për printim, aplikacione dhe shërbime që rrisin efikasitetin e bizneseve të sotme. OKI Printing Solutions ka sjellë në treg një varg të produkteve me performancë dhe shpejtësi të lartë - printera dot-matrix, printerë me ngjyra, printerë njëngjyrësh, faks dhe pajisjet multifunksionale. Drum-i 43913808 në ngjyrë të verdhë ka kapacitet deri në 30,000 faqe, i dizajnuar specifikisht për printerin for OKI C532 / MC573.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C532dn, OKI C542dn, OKI MC563dn, OKI MC573dn
Kodi i prodhuesit:
46484105
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Lloji i pajisjes:
Drum
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Drum OKI 46484105 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE