Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë e printerit HP F6V25AE, e zezë

Kodi i produktit:
176583
Aksesorë origjinal:
EAN:
889296160922
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 2135, HP DeskJet Ink Advantage 3635, HP DeskJet Ink Advantage 3775, HP DeskJet Ink Advantage 3785, HP DeskJet Ink Advantage 3835, HP DeskJet Ink Advantage 4535, HP DeskJet Ink
Kodi i prodhuesit:
F6V25AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP F6V25AE është ngjyrë zëvendësuese për tonerin origjinal të printerit HP që ju ofron printim të kualitetit të lartë deri në 360 faqe. Printo fotografi dhe prezantime të ndryshme me kualitetit të lartë dhe rezultate të mira. Toneri origjinal ju mirëmban 100% kualitet të printerit në mënyrë që ai të mos dëmtohet nga tonerët tjerë. Ngjyra është e përshtatur për printerët HP Deskjet Ink Advantage 3835 Inkjet Printer; HP Deskjet Ink Advantage 2135; HP Deskjet Ink Advantage 3635; HP Deskjet Ink Advantage 4535 dhe HP Deskjet Ink Advantage 4675.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
889296160922
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 2135, HP DeskJet Ink Advantage 3635, HP DeskJet Ink Advantage 3775, HP DeskJet Ink Advantage 3785, HP DeskJet Ink Advantage 3835, HP DeskJet Ink Advantage 4535, HP DeskJet Ink
Kodi i prodhuesit:
F6V25AE
Lansuar:
26 Gusht 2015
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/360
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë e printerit HP F6V25AE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE