Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon CL-541

Kodi i produktit:
98547
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574572604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG2150, Canon PIXMA MG2250, Canon PIXMA MG3150, Canon PIXMA MG3250, Canon PIXMA MG3650, Canon PIXMA MG4150, Canon PIXMA MG4250, Canon PIXMA MX375, Canon PIXMA MX395, Canon PIXMA MX435
Kodi i prodhuesit:
5226B005

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 
Ju kurseni : 4.00   (12%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyra Canon CL-541 ka kapacitet printimi deri në 400 faqe apo 135 fotografi. Ky set është i përshtatshëm për printerin multifunksional Canon PIXMA MG3150. Kompania Canon mbetet një ndër kompanitë më besnike ndaj konsumatorëve të vet duke ruajtur proporcionin mes cilësis[ dhe çmimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574572604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG2150, Canon PIXMA MG2250, Canon PIXMA MG3150, Canon PIXMA MG3250, Canon PIXMA MG3650, Canon PIXMA MG4150, Canon PIXMA MG4250, Canon PIXMA MX375, Canon PIXMA MX395, Canon PIXMA MX435
Kodi i prodhuesit:
5226B005
Lansuar:
21 Tetor 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon CL-541 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE