Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon CL-546

Kodi i produktit:
135287
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8289B001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo ngjyrë është e dizajnuar për printerin multifunksional Canon PIXMA MG2450 dhe MG2550, ndërsa ka një jetëgjatësi prej 180 faqeve apo 67 fotove me ngjyrë. Avantazhi i kësaj ngjyre është se përputhet 100% me printerët e përcaktuar dhe ofron kualitet maksimal printimi – gjë e cila nuk mund të arrihet me ngjyrat fals. Për të parë se me cilët printerë përputhet ky set, vizitoni parametrat. Vëllimi i këtij produkti është 9 ml.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8289B001
Lansuar:
5 Nëntor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Volum (ml):
9

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon CL-546 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE