Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon PG-512, e zezë

Kodi i produktit:
58976
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2700, Canon PIXMA iP2702, Canon PIXMA MP230, Canon PIXMA MP240, Canon PIXMA MP250, Canon PIXMA MP252, Canon PIXMA MP260, Canon PIXMA MP270, Canon PIXMA MP272, Canon PIXMA MP280
Kodi i prodhuesit:
2969B001
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo ngjyrë e zezë Canon PG-512 është e prodhuar për printerët inkjet Canon MP240 / MP260. Kjo ngjyrë ka një vëllim prej 15 ml. Canon mbetet një ndër kompanitë më eminente në treg për pajisjet teknologjike dhe aksesorët e tyre. Kjo ngjyrë mundëson printim me rezolucion 4800 x 1200 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2700, Canon PIXMA iP2702, Canon PIXMA MP230, Canon PIXMA MP240, Canon PIXMA MP250, Canon PIXMA MP252, Canon PIXMA MP260, Canon PIXMA MP270, Canon PIXMA MP272, Canon PIXMA MP280
Kodi i prodhuesit:
2969B001
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon PG-512 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE