Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer Epson C13T054740, e kuqe

Kodi i produktit:
47017
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946356365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Photo R800, Epson Stylus Photo R1800
Kodi i prodhuesit:
C13T05474010

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 11.00   (43%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Epson ka një kohë të gjatë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve për printim, siç janë ngjyrat për printerë dhe pajisje të tjera multifunksionale. Në këtë rast, kjo kompani ka sjellur këtë ngjyrë të kuqe origjinale për printerin tuaj. Kjo ngjyrë e kuqe C13T054740 ka sasi prej 13 ml dhe është e destinuar për mbulueshmëri deri në 400 faqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946356365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Photo R800, Epson Stylus Photo R1800
Kodi i prodhuesit:
C13T05474010
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Epson C13T054740 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE