Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer HP (CZ109AE) - seria 655, e zezë

Kodi i produktit:
111077
Aksesorë origjinal:
EAN:
8861125460078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 3525, HP DeskJet Ink Advantage 4615, HP DeskJet Ink Advantage 4625, HP DeskJet Ink Advantage 5525, HP DeskJet Ink Advantage 6525
Kodi i prodhuesit:
CZ109AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmbajtja origjinale e fishekut me ngjyrë të zezë të tipit 655 për printerët e tipit Inkjet si: HP Deskjet Ink Advantage 3525, 4615, 5525, 6525 me një rrjet të internetit, printojnë deri në 550 faqe. Kompania HP për një kohë të gjatë ka qenë prodhues i laserëve dhe inkjet-ëve, printerëve dhe aksesorëve të nevojshëm. Ky fishek i përshtatet 100% tipave të printerëve të lartëshënuar dhe jep kualitet maksimal të printimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8861125460078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 3525, HP DeskJet Ink Advantage 4615, HP DeskJet Ink Advantage 4625, HP DeskJet Ink Advantage 5525, HP DeskJet Ink Advantage 6525
Kodi i prodhuesit:
CZ109AE
Lansuar:
10 Korrik 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/550
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printer HP (CZ109AE) - seria 655 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE