Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë printeri Canon CLI-571 M, e purpurt

Kodi i produktit:
177818
Aksesorë origjinal:
EAN:
4549292032963
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Kodi i prodhuesit:
0387C001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyra e purpurt CLI-571 M përputhet me Canon PIXMA MG5750, MG5751, MG5752, MG5753, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG7750, MG7751, MG7752, MG7753. Janë të projektuar kryesisht për përdorim në shtëpi, të përshtatshëm për printim të fotografive profesionale dhe dokumenteve zyrtare. Ngjyra ka vëllim 7ml.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4549292032963
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Kodi i prodhuesit:
0387C001
Lansuar:
5 Shtator 2015
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Volum (ml):
7

Bashkangjitja Ngjyrë printeri Canon CLI-571 M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE