Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë printeri Canon PGI-550 BK, e zezë

Kodi i produktit:
116206
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999904580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP7250, Canon PIXMA iP8750, Canon PIXMA iX6850, Canon PIXMA MG5450, Canon PIXMA MG6350, Canon PIXMA MX725, Canon PIXMA MX925
Kodi i prodhuesit:
6496B001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PGI-550 BK është një ngjyrë e zezë për printerët Canon PIXMA MG6350. Avantazhi i ngjyrës origjinale qëndron në atë se është 100% në përputhje me produktet dhe jep cilësinë maksimale të printimeve që nuk mund të arrihet me ngjyra falso.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999904580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP7250, Canon PIXMA iP8750, Canon PIXMA iX6850, Canon PIXMA MG5450, Canon PIXMA MG6350, Canon PIXMA MX725, Canon PIXMA MX925
Kodi i prodhuesit:
6496B001
Lansuar:
11 Tetor 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë printeri Canon PGI-550 BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE