Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer HP CC530A, e zezë

Kodi i produktit:
58470
Aksesorë origjinal:
EAN:
8835853014926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet CM2320n, HP Color LaserJet CM2320nf, HP Color LaserJet CP2025dn, HP Color LaserJet CP2025n
Kodi i prodhuesit:
CC530A

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett-Packard njihet si kompani e cila merret me prodhimin e pajisjeve të printimit dhe aksesorëve tjerë, por që gjithmonë i sjellë me kualitet të lartë. Kësaj radhe kompania sjell në treg ngjyrën HP CC530A, e cila është e projektuar për printerët HP Color LaserJet CC530A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8835853014926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet CM2320n, HP Color LaserJet CM2320nf, HP Color LaserJet CP2025dn, HP Color LaserJet CP2025n
Kodi i prodhuesit:
CC530A
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printer HP CC530A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE