Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set dopio tonerësh HP Q2612A, të zi

Kodi i produktit:
94400
Aksesorë origjinal:
EAN:
8835855375254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet 1012, HP LaserJet 1018, HP LaserJet 1020, HP LaserJet 1022, HP LaserJet 1022n, HP LaserJet 1022nw, HP LaserJet 3015, HP LaserJet 3020, HP LaserJet 3030, HP LaserJet 3050, HP LaserJet 3052
Kodi i prodhuesit:
Q2612AD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta toner me ngjyrë të zezë janë të projektuar për printerët e kompanisë Hewlett-Packard. Këtyre tonerëve, prodhuesi u jep jetëgjatësi prej 2 x 2000 faqeve me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Pakoja përmban dy tonerë, ndërsa avantazhi i këtyre tonerëve origjinal është se janë 100% të përshtatshëm me printerët e caktuar dhe ofrojnë kualitet maksimal printimi, i cili nuk mund të arrihet me tonerët fals. Për të parë se me cilët printerë përputhen këta dy tonerë, iu ftojmë t’i vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8835855375254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet 1012, HP LaserJet 1018, HP LaserJet 1020, HP LaserJet 1022, HP LaserJet 1022n, HP LaserJet 1022nw, HP LaserJet 3015, HP LaserJet 3020, HP LaserJet 3030, HP LaserJet 3050, HP LaserJet 3052
Kodi i prodhuesit:
Q2612AD
Lansuar:
23 Korrik 2011
Lloji i pajisjes:
Toner
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Set dopio tonerësh HP Q2612A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE