Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner HP CF530A nr. 205A, (1100 fletë), zezë

Kodi i produktit:
227430
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811069686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M180n, HP Color LaserJet Pro M181fw
Kodi i prodhuesit:
CF530A

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro me tonerin HP me JetIntelligence. Toneri me numër 205A është projektuar për HP COLOR LASERJET PRO M180N, HP COLOR LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 1100 faqe me mbulim standard 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811069686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Pro M180n, HP Color LaserJet Pro M181fw
Kodi i prodhuesit:
CF530A
Lansuar:
7. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1100
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CF530A nr. 205A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE