Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Toner për printer Brother TN-423BK, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
215889
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766771658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-L8410CDW, Brother HL-L8260CDW, Brother HL-L8360CDW, Brother MFC-L8690CDW, Brother MFC-L8900CDW
Kodi i prodhuesit:
TN423BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri për printer i sjellur nga kompania Brother është zgjidhja e duhur për printerin tuaj pasi që toneri me ngjyrë cyan mundëson printim të kualitetit të lartë, deri në 6000 fletë A4 dhe qëndrueshmëri të ngjyrave. Toneri është i përshtatur për printerat DCPL-8410CDN, HLL-8260CDW, HLL-8360CDW, MFC-L8690CDW dhe MFC-L8900CDW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766771658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother DCP-L8410CDW, Brother HL-L8260CDW, Brother HL-L8360CDW, Brother MFC-L8690CDW, Brother MFC-L8900CDW
Kodi i prodhuesit:
TN423BK
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Toner për printer Brother TN-423BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE