Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner për printer Lexmark MS317/MX317, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
212141
Aksesorë origjinal:
EAN:
734646641692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark MS317DN, Lexmark MS517DN, Lexmark MS617dn, Lexmark MX317DN, Lexmark MX517de
Kodi i prodhuesit:
51B2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri origjinal Lexmark është i përshtatur për printerët MS317dn, MX317dn, MS417dn, MX417dn, MS517dn, MX517de, MS617dn, MX617de. Toneri sjell ngjyra kualitative, me kapacitet të lartë dhe qëndrueshmëri për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
734646641692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark MS317DN, Lexmark MS517DN, Lexmark MS617dn, Lexmark MX317DN, Lexmark MX517de
Kodi i prodhuesit:
51B2000
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Lexmark
Prodhuesi:
Lexmark

Bashkangjitja Toner për printer Lexmark MS317/MX317 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE