Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner Samsung MLT-D111S / ELS, i zi

Kodi i produktit:
134438
Aksesorë origjinal:
EAN:
191628481804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung SL-M2020, Samsung SL-M2020W, Samsung SL-M2022, Samsung SL-M2022W, Samsung SL-M2026, Samsung SL-M2026W, Samsung SL-M2070, Samsung SL-M2070F, Samsung SL-M2070FW, Samsung SL-M2070W, Samsung SL-M2
Kodi i prodhuesit:
MLT-D111S/ELS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toneri Samsung MLT-D116L është i dizajnuar për printera laserik Samsung Express SL M2020 / M2020W / M2022 / M2022W / M2070 / M2070W / M2070F / M2070FW. Ky është një toner origjinal, i përshtatshëm dhe me standard të lartë për zyra. Toneri ka kapacitet printimi deri në 1000 faqe standarde A4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
191628481804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung SL-M2020, Samsung SL-M2020W, Samsung SL-M2022, Samsung SL-M2022W, Samsung SL-M2026, Samsung SL-M2026W, Samsung SL-M2070, Samsung SL-M2070F, Samsung SL-M2070FW, Samsung SL-M2070W, Samsung SL-M2
Kodi i prodhuesit:
MLT-D111S/ELS
Lansuar:
16 Gusht 2013
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Samsung
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Toner Samsung MLT-D111S / ELS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE