Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Access Point TP-LINK TL-WA855RE

Kodi i produktit:
184043
EAN:
6935364099305
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Trashësia [mm]:
65
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 4.00   (15%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

TL-WA855RE është një router që shpërndan rrjetin tuaj WiFi në distanca më të largëta, thjesht me një buton, saktësisht ku duhet. Ky router është i pajisur me 2 antena të jashtme për mbulim më të shpejtë. Përkrahë rrjetin me shpejtësi deri në 300Mbps dhe bën pajisjet tuaja të punojnë sa më shpejt që është e mundur. Këto antena sigurojnë që ju të keni një sinjal rrjeti, ku do që keni nevojë. Thjesht shtypni butonin WPS në router, pastaj butonin kryesor dhe shijoni internetin më të shpejtë ndonjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364099305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Kodi i prodhuesit:
TL-WA855RE
Lansuar:
19 Janar 2016
Lartësia [mm]:
34
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Numri i porteve RJ-45:
1
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
65
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE