Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Synology DX517, njësi zgjeruese

Kodi i produktit:
212732
EAN:
8465040026724

Si të porosisim në Gjirafa50?

618.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njësia e zgjerimese për ruajtjen e të dhënave Synology që punon me DS1817 + dhe DS1517 +, të cilat janë lehtë për t'u montuar. DX517 mbështet të dy disqet 2.5 "dhe 3.5" SATA (HDD dhe SSD) dhe është një zgjidhje fleksibile që mbështet zgjerimin e volumit të vazhdueshëm ose që shërben si destinacion rezervë. Sikur slotet e tjerë, serverat DX517 menaxhohen nga DiskStation Manager që ekzekutohen në hostin NAS, ato janë menjëherë të gatshme për t'u përdorur kur janë të lidhur. DX517 e bën të lehtë instalimin dhe zëvendësimin e disqeve pa mbylljen e sistemit. Dizajni i ndarjeve të disqeve që nuk kërkojnë fiksim me vida, dhe redukton kohën e nevojshme për të vendosur sistemin.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8465040026724

Bashkangjitja Server NAS Synology DX517 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE