Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë SteelSeries Apex 100, e zezë

Kodi i produktit:
212112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lartësia [mm]:
40,6
Lloji i tastierës:
Membranë, Quick Tension
Lojë:
Ndriçim i pasëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera "SteelSeries Apex 100" vjen me butona të programuar duke përfshirë sistem të makros dhe profileve që kontrollohen nga përdoruesi. Kjo tastierë ka butona interaktiv SteelSeries, dritë të kaltër LED dhe 24 butona "anti-ghosting" me mundësinë e shtypjes së 10 butonave në të njëjtën kohë. Gjithashtu tastiera ka dy vrima që mundësojnë kalimin e ujit në rast të pakujdesisë së përdoruesit dhe ka jetëgjatësi më shumë se 20 milion klikime.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lartësia [mm]:
40,6
Lloji i tastierës:
Membranë, Quick Tension
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Pesha [g]:
1 134
Prodhuesi:
SteelSeries
Renditja/shfaqja:
US
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Tastierë SteelSeries Apex 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE