SteelSeries Apex 100, US

56.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71€ në muaj  

212112
I padisponueshëm

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

EAN:
813682020101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lartësia [mm]:
40,6
Lloji i tastierës:
Membranë, Quick Tension
Lojë:
Po
Ndriçim i pasëm:
Po
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Pesha [g]:
1 134
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditja/shfaqja:
US
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Shkruaj koment

Bashkangjitja SteelSeries Apex 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera