Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Steelseries Apex 3 - US

Kodi i produktit:
871478steel
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
151,6
Tasti Shift:
Një-rreshtësh
Rollover:
24-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 17.00   (20%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo tastierë është e papërshkueshme nga uji sipas klasës së mbrojtjes IP32. Rezistencë më e madhe parandalon dëmtimin nga derdhja aksidentale e lëngjeve dhe pijeve.

Zgjidhni efekte të gjalla të ngjyrave RGB, temën tuaj të preferuar të ngjyrave, apo edhe efektet kryesore që reagojnë kur dikush ju sulmon.

Tastiera është e pajisur me çelësa me fërkim të ulët për përdorim pothuajse të padëgjueshëm dhe qëndrueshmëri të pakrahasueshme. Funksionaliteti i tyre është i garantuar për më shumë se 20 milion goditje.

Tastiera ka një aksesor të thjeshtë dhe të sigurt magnetik që ofron mbështetje për tërë dorën. Falë sipërfaqes së butë, do të shijoni rehati maksimale.

Rrotulluesi i klikimeve metalike dhe tastet e kontrollit të mediave ju lejojnë të rregulloni vëllimin dhe cilësimet në fluturim - me prekjen e një butoni. Hapësirat e integruara për drejtimin e kanaleve ju lejojnë të zgjidhni një nga tre vendet për daljen e kabllos në mënyrë që të mos ndërhyjë në tavolinën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
5707119038805
Enter:
I gjatë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
444,7
Kodi:
64795
Lansuar:
24. 1. 2020
Lartësia mm:
39.7
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha g:
816
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
24-key
Tasti Shift:
Një-rreshtësh
Trashësia mm:
151,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE