Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend Micro SD 2GB + adapter SD

Kodi i produktit:
111210
EAN:
7605578048718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GUSD
Lansuar:
14 Korrik 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 2.00   (17%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Kartat karakterizohen me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Këto karta kanë kapacitet prej 2GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578048718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GUSD
Lansuar:
14 Korrik 2012
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SD 2GB + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE