Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Fortron iFP800, 800 VA, 480W

Kodi i produktit:
262858
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
FSP group
Pesha kg:
4.9

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713224522314
Faza hyrësedalëse:
11
Fuqia VA:
800
Fuqia W:
480
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PPF4802000
Lansuar më:
13. 6. 2019
Lloji:
Mini tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
Për sisteme sigurie, desktop, sisteme CCTV, elemente rrjeti, sisteme telekomunikimi
Përmasat mm:
300 x 101 x 142
Pesha kg:
4.9
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Line-interaktive
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE