Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS i mençur APC 1000VA

Kodi i produktit:
236235
EAN:
7313043329780
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

567.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për serverat, terminalet e shitjes, routerat, switch-at dhe pajisjet e tjera të rrjetit që krijojnë një mjedis të sigurtë për të dhënat tuaja kritike në rast të një dështimi të rrymës. Ky burim është projektuar për një tension hyrës prej 230 V (diapazoni i tensionit të furnizimit 180 - 287 V) me frekuencë 50/60 Hz +/- 3 Hz me hyrjen IEC320 C14. Furnizimi me energji elektrike për këtë model është 700W / 1000VA me tension të daljes 230V dhe frekuencë 57-63 Hz. Pajisja ka katër priza të prodhimit IEC 320 C13. Për administrim, ofron një port USB, një port Ethernet me bazë cloud dhe SmartSlot. Natyrisht, ka një tregues të statusit LED që ofron informacion të qartë. Gjithashtu do të vlerësoni menaxhimin e mençur të baterive për të maksimizuar jetën e baterisë, besueshmërinë dhe performancën përmes ngarkimit inteligjent dhe të saktë. Pajisja kryen gjithashtu një vetë-test automatik, i cili kontrollon për të siguruar zbulimin në kohë të baterive që kanë nevojë për zëvendësim të nevojshëm. Koha e përafërt e operimit në ngarkesë 500 W është rreth 16 minuta për bateri. Dimensionet 21.9 x 17.1 x 43.9 cm dhe peshë 18.86 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043329780
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
SMT1000IC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5.8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
19
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server, pajisje për rrjete
Përmasat [mm]:
171 x 219 x 439
Pesha [kg]:
18,86
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Ekran LCD, SmartConnect

Bashkangjitja UPS i mençur APC 1000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE