Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB flash SanDisk Cruzer Ultra Fit - 16GB

Kodi i produktit:
234292
EAN:
619659163372
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
8.8
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCZ430-016G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 
Ju kurseni : 4.00   (32%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659163372
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
8.8
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCZ430-016G-G46
Lansuar:
7. 4. 2018
Lartësia (mm):
15.9
Prodhuesi:
SanDisk
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
19.1
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE