Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB A-DATA Classic C906

Kodi i produktit:
73096
EAN:
4718050608478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RWH
Pesha [g]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 1.00   (12%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB A-DATA Classic C906 nuk është vetëm e shpejtë, por ka dhe dizajn shumë të bukur. Modelet e USB-ve C906 ofrojnë një kapacitet prej 4GB / 8GB / 16GB. Falë mundësisë Plug'n'Play USB-ja mund të lidhet çdo kohë varësisht operimit të kompjuterit, si dhe mund të punoj si një hard drive ose disketë. Ka peshë më pak se 9 g dhe dimensionet janë 58 x 6.17 x 10.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718050608478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AC906-16G-RWH
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE