Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB 3.0, Belkin, 4 Porte Hub + kabllo USB-C

Kodi i produktit:
201937
EAN:
7458836935592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U088vf
Lansuar:
9 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin, një prodhues i gamës së gjerë të aksesorëve kompjuterik, sjellë një USB Hub të thjeshtë me një dizajn të lëmuar të argjendtë, i cili lehtësisht shërben për të zgjeruar numrin e lidhësve USB notebook PC në lëvizje apo në tavolinën tuaj të punës. Hub-i ka dizajn kompakt, prandaj është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim me laptop. Ka katër porte zgjeruese. USB Hub ofron 4x porte USB 3.0 për periferikët tuaj ekzistues, mund të lidhen me një kompjuter apo laptop USB-C. Gjatësia e kabllos është 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7458836935592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U088vf
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE