1 / 4
Foto e Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë
Foto e Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë
Foto e Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë
Foto e Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë

Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
31.50 €
29.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.00 €
Ju kurseni 2.00 €
-7%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 €/muaj

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Antenë dhome me 44 dBi është e përshtatshme për marrjen e sinjaleve digjitale tokësore DVB-T, DVB-T2, FM radio dhe DAB pa ndërhyrje në sinjal. Me një filtër të integruar LTE, i cili ndalon interferimin nga sinjali i operatorëve celularë. Antena mund të varet në një mur ose të vendoset në një tavolinë. Dimensionet e saj janë 135 x 45 x 54 mm, përfshinë një adapter të rrymës 12V / 100mA dhe një kabllo koaksiale me gjatësi 1.5 metër.
Kodi i prodhuesit:
2702009000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Amplifikues sinjali:
44dB
Prodhuesi:
Emos
Lloji i antenës:
E brendshme
Marrës për frekuenca:
FM, UHF, VHF
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595025367068
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë
29.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo