1 / 2
E shitur
Foto e Antenë Emos ASP-8, 12dBi
Foto e Antenë Emos ASP-8, 12dBi

Antenë Emos ASP-8, 12dBi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
32.50 €
31.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.69 €
Ju kurseni 1.00 €
-4%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Antena e rrjetit Emos ASP-8 është e pajisur me një amplifikator me një brez të gjerë me një filtër të integruar LTE që siguron marrjen e sinjaleve digjitale digjitale tokësore DAB dhe televizionet DVB-T, DVB-T2. Dizajni i antenës lejon instalimin në pozitë horizontale apo vertikale. Gama e frekuencave është prej 170 deri në 790 MHz. Antena ka 10-12 dBi dhe përmasat e saj janë 178 x 560 x 780 mm.
Kodi i prodhuesit:
2703001000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Amplifikues sinjali:
12dB
Prodhuesi:
Emos
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595025314444
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Emos ASP-8, 12dBi
31.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo