1 / 5
Foto e Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz
Foto e Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz
Foto e Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz
Foto e Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz
Foto e Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz

Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
182.50 €
161.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 136.86 €
Ju kurseni 21.00 €
-12%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.46 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Antenë Ubiquiti PowerBeam e sofistikuar me energji rrezatuese deri në 25 dBi. Rrjedha TCP / IP mund të arrijë deri 450 Mbps. Pajisja me frekuencë 5GHz funksionon me konfiguracion 2x2 MIMMO e cila mund të lidhet edhe me pajisje celulare dhe ka polarizim vertikal dhe horizontal.
Kodi i prodhuesit:
PBE-5AC-Gen2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
25
Prodhuesi:
Ubiquiti
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
EAN:
810354026720
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz
161.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo