Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Port Designs COURCHEVEL për laptop deri 15.6" dhe tablet, kuq dhe zi

Kodi i produktit:
186702
Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 260 x 100
Dimensionet e jashtme:
500 x 360 x 220
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
3567041605108
Kodi i prodhuesit:
160510

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çanta elegante e shpinës COURCHEVEL transporton dhe mbron në mënyrë të sigurtë laptopët me diagonale 14 / 15.6 " dhe tabletët 10.1" duke i vendosur në xhepa të veçantë të dedikuar për ta. Ka material të jashtëm prej najloni me xhepin e madh përpara, xhepat anësor prej rrjete dhe shpinë e shpatulla të përforcuara. Pjesë e saj është një mushama me shirit reflektues, me ngjyrë të zezë-kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 260 x 100
Dimensionet e jashtme:
500 x 360 x 220
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
3567041605108
Kodi i prodhuesit:
160510
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
40
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
385
Pesha [kg]:
0,97
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE