Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm Instax Mini 90, i zi

Kodi i produktit:
INSTAX16
Blic të integruar:
EAN:
4547410260649
Fokus të brendshëm:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16404583

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 20.00   (13%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Blic të integruar:
EAN:
4547410260649
Fokus të brendshëm:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16404583
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i ekranit:
LCD
Pesha [g]:
275
Prodhuesi:
Fujifilm
Prodhuesi i lenteve :
Fujinon
Viewfinder optik/elektronik:
Zmadhim optik:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE