Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Duracell për Canon LP-E5

Kodi i produktit:
151720
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190113790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
DR9925

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DR9925 i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 1020 mAh dhe një voltazh operues prej 7.4 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon LP-E5. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale Pesha: 40 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190113790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
DR9925
Lansuar:
24 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
7,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE