Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë për lensë Lowepro, 9 x 13 cm, e zezë

Kodi i produktit:
93099
Dizajnuar për:
Lente
EAN:
0560353630304
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36303
Lansuar:
15 Qershor 2011
Prodhuesi:
Lowepro

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta Lowepro me dimensione për bartjen e lensëve me diametër 9 x 13 cm është çantë me ngjyrë të zezë e përbërë nga materiali i poliesterit dhe pëlhurës së butë e cila ka të integruar patentë për mbyllje. Çanta ka rrip i cili mundëson bartjen në krah apo në dorë, ka dimensione të jashtme 12 x 11,5 x 16,5 cm dhe peshon vetëm 100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Lente
EAN:
0560353630304
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36303
Lansuar:
15 Qershor 2011
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE