Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod Magnetic Mini

Kodi i produktit:
222967
EAN:
817024015046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01504
Pesha maksimale [kg]:
325
Pesha [kg]:
37

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tripod ka fleksibilitet të lartë, peshë vetëm 37 gramë dhe kapaciteti i tij mbajtës është 325 gramë. Tripodi mund të montohet në sipërfaqe të rrafshët, degë peme, gurë apo parma, dhe falë magnetëve të fuqishëm në fund të këmbëzave tripodi mundet poashtu të ngjitet për platforma metalike. Përbëhet nga materiale cilësore (plastika ABS dhe çeliku i pandryshkur), ka dizajn modern dhe segmente të gomëzuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
817024015046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01504
Pesha maksimale [kg]:
325
Pesha [kg]:
37
Prodhuesi:
JOBY
Trashësia [inç]:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE