Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-LX15

Kodi i produktit:
205483
Apertura maksimale e lentes:
1,4
Prodhuesi:
Panasonic
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:

Si të porosisim në Gjirafa50?

561.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një fotoaparat xhepi me shumë mundësi dhe me kualitet të lartë të fotove. Duke pasur gjithmonë entuziastët në mendje, fotoaparatet nga Panasonic's LX janë të ndërtuar me sensor më të mëdhenj se fotoaparatët e zakonshëm me 20MP tipi 1" dhe mund të marrin deri në 7 fps në vazhdimësi me fokusin automatik. Ndërsa sa i përket incizimit të videove, ky fotoaparat mundëson incizim të videove 4K deri në 30p.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,4
Apertura minimale e lentes:
2,8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
1
EAN:
5025232855384
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DPOF, JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
26,4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
8,8
Kodi i prodhuesit:
DMC-LX15EP-K
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4864 x 3648
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
105,5 × 60 × 42
Pesha me pajisje shtesë [g]:
310
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
280
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
3

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-LX15 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE