Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm IS + EF 50mm 1.8 STM

Kodi i produktit:
233179
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
577.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Digital SLR me procesorin e fuqishëm të imazhit DIGIC 4+ dhe me sensor AOS-C 24.1 megapiksel CMOS, do të ju ndihmoj në kapjen e momenteve më të paharrueshme. Ka Viewfinder optik me 9 pika AF, imazhe të shkëlqyera edhe në dritë të ulët me ndjeshmëri nga ISO 100 në 6400 me zgjerueshmëri deri në ISO 12800. Ky fotoaparat mundëson krijimin e incizimit Full HD me të shtëna të vazhdueshme deri në 3 frame për sekondë. Të dhënat paraqiten në ekranin 3 "LCD me një kënd shikimi prej 170 °. Canon EOS 2000D ka gjithashtu teknologjitë Wi-Fi dhe NFC, ofron mbështetje të formateve RAW dhe JPEG. Ka gjithsej 11 funksione përdorimi, sensor inteligjent të pozicionimit, 25 gjuhë të ndryshme, GPS, USB Hi-Speed dhe mini HDMI. Ju ofroun mundësinë për printim përmes PictBridge. Mbështet kartat e memories SD, SDHC, ose SDXC. Përmasat e fotoaparatit janë 129 x 101.3 x 77.6 mm dhe peshon 475 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
881429000058
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
2728C022
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup me dy lente
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Pesha [g]:
475
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
920000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMi, Podpora NFC, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm IS + EF 50mm 1.8 STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE