Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë GoPro HERO9, e zezë

Kodi i produktit:
295759
Aspekt 169:
Lansuar:
16. 9. 2020
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com
Teknologjia:
USB-C, WiFi
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

542.50 
Ju kurseni : 27.13   (5%)
515.37 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.95 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania GoPro sjell në treg kamerën e saj të veprimit që mban emrin HERO9 Black, duke shpërthyer me tipare dhe teknologji të përparuara. Video mahnitëse 5K me mbështetje me rezolucion më të ulët dhe kapje ekrani deri në 14.7 MP.

Regjistroni një video mahnitëse në rezolucionin 5K që ruan detajet e jashtëzakonshme të videos, edhe kur zmadhoni. Kështu që ju mund të merrni një pamje të ekranit deri në 14.7 MP nga videoja. Sigurisht që ka video në 4K, 2.7K, 1440p dhe 1080p.

Kapni foto të mprehta, profesionale 20MP dhe përdorni SuperPhoto për foton më të përsosur.

Falë ekranit të ri në pjesën e përparme, ju keni një vrojtim të drejtpërdrejtë të imazhit dhe e bën shumë të lehtë marrjen e selfie. Ekrani më i madh i përparmë lejon funksionim edhe më intuitiv.

HyperSmooth 3.0 përmban një veçori të kyçjes së horizontit. Gëzoni pamje veprimi me stabilizimin më të përparuar të videos ndonjëherë.

Regjistroni me deri në 240 korniza në sekondë, duke ju lejuar të shkrepni lëvizje të ngadaltë që të lë pa frymë. Regjistroni video magjepsëse me TimeWarp 3.0. Përdorni funksionin Speed Ramp për të kaluar videon në modalitetin normal.

Mos u shqetëso për humbjen e një eksperience interesante. HERO9 Black ju lejon të kapni një shkrepje deri në 30 sekonda para se të fillojë regjistrimi.

Përdorni HERO9 Black për transmetim. Lejon transmetim të drejtpërdrejtë në rrjetet sociale dhe vepron si një kamerë në internet e pasuruar me stabilizimin e videos HyperSmooth 3.0. Falë përputhshmërisë së saj me një gamë të gjerë të aksesorëve, ajo gjithashtu mund të vendoset pothuajse kudo.

Kamera është e pajisur me një vend i kartës microSD dhe 1port USB-C. Ajo tashmë ka mbajtës standardë të integruar magnetikë për pajisje të përputhshme. Yippee i papërshkueshëm nga uji pa një mbrojtëse në një thellësi prej 10 m. Paketa përfshin një kuti praktike bartëse, kabllo USB-C, kopsë me çlirim të shpejtë, mbajtëse përkrenare vetë-ngjitëse dhe bateri me 30% më shumë kapacitet sesa gjenerata e mëparshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
818279025057
Ekran me prekje touch:
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
256
Kodi:
CHDHX-901-RW
Lansuar:
16. 9. 2020
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mbështetje për 4K UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoPro
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
5120 x 2880 (30fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
USB-C, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com
Video me efekt Time Lapse:
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE