Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë LAMAX Drive C3 për veturë

Kodi i produktit:
185083
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LAMAX C3 është një videokamerë HD me cilësi të lartë me një sërë karakteristikash të dobishme të tilla si modaliteti i parkimit, zbulimi i lëvizjes ose ndriçimi LED, duke ju ndihmuar për të zgjidhur një numër situatash që mund të ndodhin gjatë vozitjes.

Sorry, the description of the image is missing.

Rezolucion i plotë HD me ekran 2.4 "

Kamera 2.4 " ka rezolucion Full HD (1920 x 1080). Ju gjithashtu mund të zgjidhni kualitetin HD ose VGA në 30 fps. Me cilësi Full HD, ju mund të kapni me lehtësi të gjitha detajet, siç janë ID të automjeteve, fytyrat e personave, shenjat e komunikacionit dhe më shumë. Kamera mund të trajtohet edhe në kushte të ndryshme të dritës ose gjatë natës, në sajë të ndriçimit LED.


Sorry, the description of the image is missing.

Kontroll intuiv dhe instalim i lehtë

Kontrolli i kamerës është shumë intuitiv në sajë të menysë efikase dhe instalimi i saj është shumë i thjeshtë. Gjithashtu ka mbajtëse praktik për përdorim të lehtë dhe të shpejtë të kamerës. Është një mbajtëse klasike me ngjitës, e cila vendoset lehtë dhe është shumë e qëndrushme.

Funksionet më të rëndësishme të kamerës mund të kontrollohen duke shtypur një buton të vetëm. A keni nevojë të ndizni LED-në, të aktivizoni modalitetin e parkimit ose të ndaloni videon gjatë incizimit? Ju mund të bëni gjithçka me një buton të vetëm.


Sorry, the description of the image is missing.

Mënyra e parkimit dhe zbulimi i lëvizjes

Ju nuk duhet të shqetësoheni për të lënë makinën tuaj të parkuar jashtë. Mënyra e parkimit kujdeset për makinën tuaj. Modaliteti i parkimit në lidhje me sensor G është i aftë të regjistrojë çdo ndikim dhe menjëherë fillon regjistrimin.

Me regjimin ekonomik, kamera mund të mbajë deri në 24 orë në mënyrë parkimi pa pasur nevojë për karikim. Përveç mënyrës së parkimit, kamera do të apelojë në funksionin e Zbulimit të Lëvizjes, i cili mund të regjistrojë çdo lëvizje që kapet nga kamera dhe të regjistrojë edhe gjatë mungesës tuaj. Kjo veçori do të bëhet shoqëruesi juaj i preferuar, për shembull, kur parkoni veturën në supermarket.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
C3
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
LAMAX
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë LAMAX Drive C3 për veturë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE