Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC 4GB Class 10 + adapter SD

Kodi i produktit:
93017
EAN:
7605578201304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS4GUSDHC10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Kartat karakterizohen me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, ujit dhe temperaturës së lartë. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Këto karta kanë kapacitet prej 16GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578201304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS4GUSDHC10
Lansuar:
14 Qershor 2011
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC 4GB Class 10 + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE