Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC 4GB Klasa 4

Kodi i produktit:
111222
EAN:
0760557819080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GUSDC4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Kjo kartë ka kapacitet prej 4GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 4MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0760557819080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GUSDC4
Lansuar:
14 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC 4GB Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE