Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mini tripod Feiyu Tech V2

Kodi i produktit:
240357
EAN:
6970078071254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Feiyu Tech a1000, Feiyu Tech a2000, Feiyu Tech G4 GS, Feiyu Tech G5, Feiyu Tech G6, Feiyu Tech SPG, Feiyu Tech WG, Feiyu Tech WG2, Feiyu Tech WG mini, Feiyu Tech WGS
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-071

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një shtesë e shkëlqyer për stabilizuesin tuaj. Siguron fotografi të shkëlqyera me imazhe të qëndrueshme. Falë madhësisë së tij të vogël dhe përbërjes së lehtë, gjithmonë do të jetë në dorë. Pra, jeni gati për të marrë videon në cilësinë e kërkuar në çdo kohë, Ai është në përputhje me stabilizuesit WG, WG2, WGS, WG mini, A1000, A2000, SPG, G4, GS, G5, G6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970078071254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Feiyu Tech a1000, Feiyu Tech a2000, Feiyu Tech G4 GS, Feiyu Tech G5, Feiyu Tech G6, Feiyu Tech SPG, Feiyu Tech WG, Feiyu Tech WG2, Feiyu Tech WG mini, Feiyu Tech WGS
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-071
Lansuar:
18. 7. 2018
Lloji i mbajtësit:
Kapëse për tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat, kamerë për ambiente të jashtme, stabilizues
Prodhuesi:
Feiyu Tech
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE