Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Nikon EN-EL14 1050mAh

Kodi i produktit:
147140
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317093218
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
PT1197

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri alternative të përputhshme me bateritë Nikon EN-EL14 me kapacitet prej 1050mAh. Këto bateri Li-Ion përfshijnë voltazh prej 7.4 V si dhe shumë karakteristika të tjera të avancuara. Seria e re e baterive Paton Premium ofron kualitet të ngritur, performancë më të mirë dhe janë miqësore me ambientin. Bateritë Paton janë të përputhshme me Nikon Coolpix P7000 / P7100 / P7700 / P7800, SLR D3100 / D3200 / D5100 / D5200 dhe D5300.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317093218
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
PT1197
Lansuar:
4 Mars 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
7,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE