Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Sony NP-BX1 1090mAh Li-Ion Premium

Kodi i produktit:
136767
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 090
Kodi i prodhuesit:
PT1170

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri e ka kohëzgjatjen e saj dhe vjen një kohë kur duhet të ndërrohet. Mund të zgjedhni në mes baterisë origjinale dhe një baterie të ngjashme alternative (zëvendësim). Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të produkteve zëvendësuese për baterinë tuaj dhe me kualitet shumë të lartë. Modeli i baterisë Paton Premium 3.6 V me kapacitet 1090mAh Li-Ion është zëvendësim i përshtatshëm për baterinë Sony NP-BX1. Bateria është e përshtatshme me bateritë Sony Cybershot DSC RX100Sony CyberShot DSC RX1rSony CyberShot DSC RX100MIISony CyberShot DSC HX50VSony CyberShot DSC RX1Sony CyberShot DSC HX300Sony CyberShot DSC WX300Sony HDR-AS15.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 090
Kodi i prodhuesit:
PT1170
Lansuar:
21 Shtator 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Pa merkur:
Opsionale
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE