Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë LAMAX X7.1 Naos, e zezë

Kodi i produktit:
219524
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8594175351989
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 49.00   (40%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni aftësinë për të xhiruar video me cilësi të lartë, duke përfshirë teknikat tuaja të preferuara të filmit si kalimet në kohë ose me lëvizje të ngadalta. X7.1 Naos kap një imazh të përkryer të mprehtë me detaje maksimale në rezolucionin deri në 2.7 K, katër herë më shumë cilësi se HD. Video mbresëlënëse me kohë mund të merret drejtpërdrejt në kamera pa nevojën për përpunim të mëtejshëm. Për të rritur përvojën, kamera regjistron imazhe me ultra-rezolucion 4K në modalitetin timely. Kamera ka ekran LCD 2" dhe kënde të shikimit jashtëzakonisht të gjera prej 170 shkallë. Ajo është rezistente ndaj ujit deri në thellësi prej 30 metrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8594175351989
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi i prodhuesit:
8594175351989
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDHC, MicroSDXC
Përmasat (mm):
59,2 x 41 x 29,8
Pesha [g]:
58
Prodhuesi:
LAMAX
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
16 700 000
Shtrirja maksimale [°]:
170
Teknologjia:
HDMI, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë LAMAX X7.1 Naos edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE