Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Panasonic ENELOOP PRO HR03 AAA, 4HCDE, 2BE

Kodi i produktit:
213692
Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
5410853057185
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Panasonic Eneloop PRO 930 mAh AAA kombinojnë në vetvete përparësitë e baterive klasike alkaline, baterive NiMh dhe atyre Eneloop. Me kapacitet prej 930 mAh, deri në 1000 mAh, bateritë mund të mbajnë deri në 500 cikle rimbushjeje. Bateritë e zakonshme kanë një efekt gradual shkarkues, të cilin bateritë Eneloop arrijnë që ta mënjanojnë të tërin. Bateritë Eneloop kanë deri 85% kapacitet në vit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
5410853057185
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
930
Kodi i prodhuesit:
35048432
Lloji:
AAA
Numri i pakove:
2
Prodhuesi:
Panasonic
Tension [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE