Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri karikuese për Hero4 GoPro

Kodi i produktit:
166258
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
EAN:
8182790116474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AHBBP-401
Lansuar:
27 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

GoPro bateria është një pajisje për GoPro që mundëson lidhjen me portet e pasme duke e dyfishuar kapacitetin e baterisë. Kamera e ndërron blicin e ruajtur në bateri, pastaj automatikisht e ndërron me kamerën e integruar brenda. Ndërrimi nuk ndikon në xhirime apo në realizimin e fotografive.I përshtatshëm për kamerat HERO4. LCD dritarja na shfaq nivelin e baterisë apo statusin gjatë mbushjes. Bateria mund të rimbushet me cilindo standard USB karikues, karikues të veturës GoPro apo përmes kompjuterit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
EAN:
8182790116474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AHBBP-401
Lansuar:
27 Janar 2015
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE