Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë karikuesi GoPro për serinë Hero5

Kodi i produktit:
202690
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790151574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AWALC-002
Lansuar:
16 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmes kokës së karikuesit ju mund të karikoni 2 pajisje në mënyrë simultane. Falë kësaj koke të karikuesit, shpejtësia e karikimit ngritet në 45%. Ka përshtatshmëri me GoPro HERO5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790151574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AWALC-002
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE