Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Niceboy për GoPro

Kodi i produktit:
186228
Dimensionet e jashtme:
325 x 217 x 65
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
8594182421170
Kodi i prodhuesit:
N110
Lansuar:
27 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Madhësia, përdorimi praktik dhe kompaktësia janë ato që e karakterizojnë këtë çantë. Pjesa e brendshme përbëhet nga materiali i shkumës, e cila parandalon lëvizjen e pajisjeve të futura në të gjatë zhvendosjes së çantës në pozita të ndryshme. Falë karakteristikave të saj, çanta është mjaft praktike për udhëtim. Përmban xhep prej rrjete, për futjen e aksesorëve të ndryshëm dhe gjërave personale. Ka peshë të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
325 x 217 x 65
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
8594182421170
Kodi i prodhuesit:
N110
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE