Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për ulëse të biçikletave për GoPro

Kodi i produktit:
194513
EAN:
8182790147164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMBSM-001
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për shalë

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja është e dizajnuar për pjesën e hekurt të ulëses së biçikletës, e cila ofron qëndrueshmëri të lartë falë materialit të aluminit. Mbajtësja ka vetëm një bulon, i cili është mjaft i lehtë dhe i shpejtë për instalim. Është e dizajnuar kryesisht për çiklista, me mundësi përshtatje të këndeve të kamerës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790147164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMBSM-001
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për shalë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE