Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip mbajtës Niceboy për kamera

Kodi i produktit:
186202
EAN:
8594182420593
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N27
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Për trup

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi mbajtës Niceboy ëshë i dizajnuar për filmim me kamera sportive si: GoPro, Magica, SJCAM etj. Falë këtij rripi ju mund të nxirrni fotografi dhe të incizoni në kënde të pazakonta. Përbëhet nga materiali i plastikës dhe gomës elastike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594182420593
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N27
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Për trup
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE