Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pjesë anësore për GoPro Max

Kodi i produktit:
270144
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790239166
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 5
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet pjesë anësore të kualitetit mëse të lartë për kamera të llojit GoPro. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe po ashtu mëse elegant. Janë mëse të fuqishme dhe rezistente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790239166
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 5
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ACIOD-001
Lansuar:
2. 10. 2019
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE